Home

Menu główne

WYNIKI zawodów III stopnia

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
EUROELEKTRA
16. edycja
Rok szkolny 2013/2014
 
Wyniki zawodów III stopnia
Nowy Sącz, 17 marca 2014 roku
 
GRUPA ELEKTRYCZNA
Imię i nazwisko Szkoła Miasto Adres Miejsce Tytuł
Mateusz Dudek  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 1 Laureat
Dominik   Górni Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Kraków Monte Cassino 31 1 Laureat
Łukasz Mazurek  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Rybnik Kościuszki 23 3 Laureat
Marek     Nowak Zespół Szkół Technicznych im. I. Mościckiego Tarnów Kwiatkowskiego 17 3 Laureat
Jakub     Jeton  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ELEKTRYK Nowa Sól Witosa 25 4 Finalista
Paweł Basta Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 5 Uczestnik
Adrian   Bielawa Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe Technikum nr 17 Katowice Sokolska 26 5 Uczestnik
Patryk Hornung  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. T. Kościuszki Garwolin II Armii Wojska Polskiego 20 5 Uczestnik
Dawid   Holona Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki Rybnik Kościuszki 23 6 Uczestnik
 
GRUPA ELEKTRONICZNA
Imię i nazwisko Szkoła Miasto Adres Miejsce Tytuł
Marcin Śladowski  Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty w Gdańsku Kraków Monte Cassino 31 1 Laureat
Michał   Banach Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz Karłowicza 20 3 Laureat
Bartłomiej Błeszyński  II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I Szczecin ul. H. Pobożnego 2 3 Laureat
Paweł         Sak Zespół Szkół Elektronicznych Lublin Wojciechowska 37 3 Laureat
Kamil   Smyczek Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego Jastrzębie Zdrój Harcerska 12 4 Finalista
Szymon Judasz Zespół Szkół Technicznych im. J. Mościckiego Tarnów Kwiatkowskiego 17 4 Finalista
Adam Kukier  Zespół Szkół Elektronicznych Lublin Wojciechowska 37 5 Finalista
Łukasz Pawlak  Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica Zduńska Wola Łaska 71 5 Finalista
Radosław Brzozowski Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz Karłowicza 20 6 Uczestnik
Łukasz Jabłoński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Krosno Rzeszowska 6 Uczestnik
Cezary     Palich Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica Siedlce Konarskiego 11 6 Uczestnik
Damian Gniwecki  Zespół Szkół Elektrycznych Technikum nr 4 Włocławek Toruńska 77/83 7 Uczestnik
Tomasz Kisielewski  Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty w Gdańsku Gdańsk Podwale Staromiejskie 51/52  8 Uczestnik
 
GRUPA TELEINFORMATYCZNA
Imię i nazwisko Szkoła Miasto Adres Miejsce Tytuł
Krzysztof Bulanda Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 1 Laureat
Mateusz Nowotyński Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 Krosno Rzeszowska 10 1 Laureat
Kamil Gębarowski Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza Technikum nr 1 Gorlice Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 18 2 Laureat
Piotr       Trojan Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 2 Laureat
Amadeusz Masny Zespół Szkół Elektrycznych im. Prof.. Janusza Groszkowskiego Białystok 1000-lecie Państwa Polskiego 14 3 Laureat
Mirosław Szewczyk  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 3 Laureat
Dawid     Suder V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego  Kraków Studencka 12 4 wyróżnienie Laureat
Michał Chraniuk Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica Siedlce Konarskiego 11 5 wyróżnienie Laureat
Kamil   Stolarski Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 6 Finalista
Robert   Widlak Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. Józefa Kustronia Nowy Sącz Limanowskiego 4 7 Finalista
Kamil     Stasiak Zespół Szkół Elektronicznych Lublin Wojciechowska 37 8 Finalista
Bartłomiej Szałach V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego  Kraków Studencka 12 9 Uczestnik